zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Sportfreunde Großaspach vs. Germany Psychóso

Detaily sestav

Průměrné hodnotySportfreunde GroßaspachGermany Psychóso
Věk17.23.5
Zkušenosti33.37.4
Energie88.514.9
Plat513588514.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Sportfreunde Großaspach

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
6Köchle Arne1911416052219600
30Schliemann Detlev192104403930449600
18Heimer Volker184915021292310000
37Kämpfer Theodor193101502239549300
35Eubel Edgar19565962321559900
26Schluetter Helmar19529812189229900
25Stahlberg Sepp19420823190359700
33Ecke André19032843489359500
28Korner Jürgen19428269085279800
27Fries Hubert1901015821225010000

Sestava - Germany Psychóso

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
37Merstorff Knut190103192220358200
34Bittinger Albert19119714072468200

TOPLIST.cz