zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

BSG Stahl Altenberg vs. FC Bavori z Mnichova

Detaily sestav

Průměrné hodnotyBSG Stahl AltenbergFC Bavori z Mnichova
Věk8.613.8
Zkušenosti25.418.2
Energie41.272.5
Plat20039.343819.3
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - BSG Stahl Altenberg

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
11Linder Rene193100192118559400
33Ehmsperger Marcel19318801969558800
18Mendel Gerald19218803860579000
26Röser Manfred19396311935559000
12Maul Nico19525217678579100

Sestava - FC Bavori z Mnichova

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8Stammel Maximilian19121151211210000
29Kracht Lukas190105553826399800
25Hilgarth Herman1931025830312110000
21Hellekant Gerald190198833751210000
17Oelbeck Patrick19026298585610000
14Weißlein Mark194201682911810000
6Seelig Emil1951026322274110000
30Kasler Dietmar191409326835110000

TOPLIST.cz