zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Drtiči Alken vs. Karlsruhers boys

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Drtiči AlkenKarlsruhers boys
Věk3.518.8
Zkušenosti3.922
Energie16.189.9
Plat8010.947872.7
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Drtiči Alken

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
49Scholze Sepi1911717555228900
3Fonseca Pablo19531217283218800

Sestava - Karlsruhers boys

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8Kuegler Günther1897133021110000
2Hanke Heiko1931003720211810000
24Zerschaetz Hans1921003221271810000
18Kreutzer Eberhard1951005118224510000
23Jarolím Leopold19389572225189500
25Hirschberg Benjamin192248026701910000
5Stötzer Morris19529802770199900
30Bobic Hansel191248137702210000
21Nixon Braydon193251778822510000
13Gier Hugo18326247166119500
6Ridehalgh Aulay19141784070360 I100

TOPLIST.cz