zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

1.FC Koeln vs. FC Drtiči Alken

Detaily sestav

Průměrné hodnoty1.FC KoelnFC Drtiči Alken
Věk15.55.2
Zkušenosti275
Energie81.824.5
Plat53522.713755.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - 1.FC Koeln

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
4Todd Bromley19124371111510000
20Rickert Rupert191956923243710000
22Haslinger Jonas192906638273310000
29Gökcen Nurullah195198061811010000
19Berens Meinhard193267857831010000
43Daimler Eduard184255367801010000
31Üyelerin Erdogan1941047620195510000
13Gaißmayer Georg192609019716410000
26Satmat Harun192225676876310000

Sestava - FC Drtiči Alken

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
49Scholze Sepi1911717555228900
35Funck Marcus19335722684129300
3Fonseca Pablo19531217283218800

TOPLIST.cz