zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bavori z Mnichova vs. FC Drtiči Alken

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bavori z MnichovaFC Drtiči Alken
Věk18.818.5
Zkušenosti15.99.1
Energie98.792.3
Plat57523.547100.6
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bavori z Mnichova

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8Stammel Maximilian19121151211210000
25Hilgarth Herman1931025830312110000
9Frobe Rene1859255212229700
15Süss Volkmar1939760292959900
29Kracht Lukas190105553826399800
21Hellekant Gerald190198833751210000
49Feimer Karl Heinz1923088197569800
39Rüdiger Gustav1823875217139400
14Weißlein Mark194201682911810000
17Oelbeck Patrick19026298585610000
30Kasler Dietmar191409326835110000

Sestava - FC Drtiči Alken

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
49Scholze Sepi1911717555228900
16Lärchert Harold1836861192329700
20Linder Eberhard1938360201429300
24Kenter Wenzel1716050223129200
27Krückel Bodo1932871218798700
13Reinke Erwin1832270217529500
35Funck Marcus19335722684129300
34Bade Walter1923270268199800
3Fonseca Pablo19531217283218800
8Oertel Gotthold1852117707129100
1Borot Gustave19525197083179200

TOPLIST.cz