zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Fortuna Munchen vs. 1 FC Reichenberg

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFortuna Munchen1 FC Reichenberg
Věk18.28.3
Zkušenosti39.719
Energie96.542.9
Plat32268.913938
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Fortuna Munchen

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
19Landler Tim189716540189800
14Raspe Karl Heinz19097612322268800
31Gottschalk Eckert17080173421409700
1Fink Anton19021417475409400
9Durlacher Hans18125226675239800
13Toppmöller Volker18322246278379600
21Rainer Arne17527214175199100
4Schellenberg Ralf195236874766410000
23Hoch Maximillian180924241155510000
18Mahlke Arnold191995936186510000
22Kerndel Gerd183875920215010000

Sestava - 1 FC Reichenberg

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
11Sturms Norman1911117433299000
40Graupnar Morris190102442621369600
13Ziegelbrenner Albrecht182258137624510000
23Wendt Christian194218230566110000

TOPLIST.cz