zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

CF Gutes Bier vs. 1 FC Reichenberg

Detaily sestav

Průměrné hodnotyCF Gutes Bier1 FC Reichenberg
Věk7.410.2
Zkušenosti10.916.1
Energie38.453.3
Plat9802.916911.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - CF Gutes Bier

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Oelbeck Jochen19283191641269500
8Weigle Rayk1857930192069500
23Pichner Janosch19417581665499800
25Lehnhoff Gerd18420551752289600

Sestava - 1 FC Reichenberg

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
11Sturms Norman1911117433299000
17Falter Günther195100422127310000
40Graupnar Morris190102442621369600
34Stuckenschmidt Reinhold18024802461310000
13Ziegelbrenner Albrecht182258137624510000
23Wendt Christian194218230566110000

TOPLIST.cz