zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

*bezmanazera*669 vs. FC Vildé

Detaily sestav

Průměrné hodnoty*bezmanazera*669FC Vildé
Věk16.715
Zkušenosti40.436
Energie9058.9
Plat5487.45111.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - *bezmanazera*669

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Camacho Perico1837161024510000
2Tirado Geronimo194361915164510000
4Bueno Claudio181281115134510000
6Pelayo Gutierre193263727194510000
5Alcántar Patro192322916124510000
10Cervántes Cristoval195191634244510000
11Jurado Gaspar182101926284510000
9Symilor Jacobo191133817114410000
8Brito Andrés182123022204510000

Sestava - FC Vildé

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
4Orosco Bernardino19440181913505500
9Forcen Felipe19110341619505600
8Daca Joanés19022341211506800
7Luna Luis18118372313507300
6Salinas Machin19222422118465800
2Cruz Gironimo18031281010487900
24Šponer Milan1951301331710000
10Carperon Ángelo195102430304910000

TOPLIST.cz