zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Reegolts Tarragona CF vs. *bezmanazera*2210

Detaily sestav

Průměrné hodnotyReegolts Tarragona CF*bezmanazera*2210
Věk18.712.8
Zkušenosti32.630.8
Energie89.670
Plat13047.73997.4
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Reegolts Tarragona CF

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Kaiser Steffen1971103152810000
11Iglesias Hugo191725026365310000
16Risueňo Luis193633721215010000
15Lira Joel194196010435110000
29Martil Garacia19496020373310000
6Soliz Arias180136018372510000
4Donant Fernando191133160522610000
3Ontiveros Xavier18081151915510000
25Stroebel Marcel19117591947380 I200
31Girao Bicent18171332121269500
27Ontiveros Alejandro19071171130249100

Sestava - *bezmanazera*2210

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Montez Adrián1828174044410000
4Verdugo Andrés194322911124410000
6Alvarado Tomas182273123194410000
8Mendez Lucas191163113134410000
11Rojas Gavriel182112025334410000
7Benavídez Lorenzo183152716114410000
10Alcaraz Ferrand183101825294410000

TOPLIST.cz