zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

*bezmanazera*2240 vs. Reegolts Tarragona CF

Detaily sestav

Průměrné hodnoty*bezmanazera*2240Reegolts Tarragona CF
Věk13.918.7
Zkušenosti33.832.6
Energie7589.6
Plat5034.413047.7
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - *bezmanazera*2240

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8Escamilla Anrique195194025174510000
6Hernádez David183253218174510000
3Banegas Ynigo192422510134510000
11Galas Iňigo180181827284510000
10Alcalde Graviel194161032294510000
7Ruvalcaba Patro184103222134510000

Sestava - Reegolts Tarragona CF

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Kaiser Steffen1971103152810000
11Iglesias Hugo191725026365310000
16Risueňo Luis193633721215010000
15Lira Joel194196010435110000
29Martil Garacia19496020373310000
6Soliz Arias180136018372510000
4Donant Fernando191133160522610000
3Ontiveros Xavier18081151915510000
25Stroebel Marcel19117591947380 I200
31Girao Bicent18171332121269500
27Ontiveros Alejandro19071171130249100

TOPLIST.cz