zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Vildé vs. *bezmanazera*2240

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Vildé*bezmanazera*2240
Věk14.413.9
Zkušenosti37.733.8
Energie55.475
Plat4564.35034.4
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Vildé

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Pedraza Manuel183716513426800
4Orosco Bernardino19440181913505500
9Forcen Felipe19110341619505600
8Daca Joanés19022341211506800
7Luna Luis18118372313507300
10Carperon Ángelo195102430304910000
2Cruz Gironimo18031281010487900

Sestava - *bezmanazera*2240

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8Escamilla Anrique195194025174510000
6Hernádez David183253218174510000
3Banegas Ynigo192422510134510000
11Galas Iňigo180181827284510000
10Alcalde Graviel194161032294510000
7Ruvalcaba Patro184103222134510000

TOPLIST.cz