zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Reegolts Tarragona CF vs. *bezmanazera*695

Detaily sestav

Průměrné hodnotyReegolts Tarragona CF*bezmanazera*695
Věk18.711.6
Zkušenosti32.627.5
Energie89.662.5
Plat13047.74545.6
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Reegolts Tarragona CF

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Kaiser Steffen1971103152810000
11Iglesias Hugo191725026365310000
16Risueňo Luis193633721215010000
15Lira Joel194196010435110000
29Martil Garacia19496020373310000
6Soliz Arias180136018372510000
4Donant Fernando191133160522610000
3Ontiveros Xavier18081151915510000
25Stroebel Marcel19117591947380 I200
31Girao Bicent18171332121269500
27Ontiveros Alejandro19071171130249100

Sestava - *bezmanazera*695

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Llorens Ramón184233016184410000
5Enrriquez Ynigo195402516204410000
9Oliveros Agustin192164128194410000
10de la Crúz Guillen191152028314410000
6Naranjo Fransisco180193627134410000

TOPLIST.cz