zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

*bezmanazera*695 vs. FC Vildé

Detaily sestav

Průměrné hodnoty*bezmanazera*695FC Vildé
Věk11.614.4
Zkušenosti27.537.7
Energie62.555.4
Plat4545.64564.3
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - *bezmanazera*695

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Llorens Ramón184233016184410000
5Enrriquez Ynigo195402516204410000
9Oliveros Agustin192164128194410000
10de la Crúz Guillen191152028314410000
6Naranjo Fransisco180193627134410000

Sestava - FC Vildé

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Pedraza Manuel183716513426800
4Orosco Bernardino19440181913505500
9Forcen Felipe19110341619505600
8Daca Joanés19022341211506800
7Luna Luis18118372313507300
10Carperon Ángelo195102430304910000
2Cruz Gironimo18031281010487900

TOPLIST.cz