zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

*bezmanazera*2250 vs. Fortuna Eibar

Detaily sestav

Průměrné hodnoty*bezmanazera*2250Fortuna Eibar
Věk4.517.4
Zkušenosti11.514.4
Energie2591.7
Plat1397.812231.7
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - *bezmanazera*2250

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Medrano Daniel185351918104610000
5Risueňo Hernando180261916124610000

Sestava - Fortuna Eibar

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
2Ojeda Martín175312054259400
12Ferrer Blasco18053172047209500
13Bregonzi Elda18061141616299000
21Abrego Fidel17542273721109400
22Rodriguez Leo17244183520108900
4Gutieréz Fadrique1652746232029400
20Saravia Martín17311472727108900
18Romano Gerardo17216481937108900
5Berríos Pascual1841716565129100
10Saldaña Machin18421145751129300

TOPLIST.cz