zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

*bezmanazera*2248 vs. Reegolts Tarragona CF

Detaily sestav

Průměrné hodnoty*bezmanazera*2248Reegolts Tarragona CF
Věk1418.6
Zkušenosti34.530.9
Energie7590.5
Plat4543.413023.4
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - *bezmanazera*2248

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
6Aguayo Alonso194174111104610000
2Alfaro Iván190402010114610000
3Ortega Mateo193332017104610000
9Vanegas Nicolas180222719134610000
11Ayala Cristoval190181832304610000
7Obregón Ramonet181183519144610000

Sestava - Reegolts Tarragona CF

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Kaiser Steffen1971103152810000
24Taillefer Philibert18481282123610000
11Iglesias Hugo191725026365310000
19Lambert Didier18388213017410000
16Risueňo Luis193633721215010000
15Lira Joel194196010435110000
29Martil Garacia19496020373310000
6Soliz Arias180136018372510000
4Donant Fernando191133160522610000
25Stroebel Marcel19117591947380 I200
31Girao Bicent18171332121269500

TOPLIST.cz