zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Vildé vs. *bezmanazera*2248

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Vildé*bezmanazera*2248
Věk14.414
Zkušenosti37.734.5
Energie55.475
Plat4564.34543.4
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Vildé

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Pedraza Manuel183716513426800
4Orosco Bernardino19440181913505500
9Forcen Felipe19110341619505600
8Daca Joanés19022341211506800
7Luna Luis18118372313507300
10Carperon Ángelo195102430304910000
2Cruz Gironimo18031281010487900

Sestava - *bezmanazera*2248

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
6Aguayo Alonso194174111104610000
2Alfaro Iván190402010114610000
3Ortega Mateo193332017104610000
9Vanegas Nicolas180222719134610000
11Ayala Cristoval190181832304610000
7Obregón Ramonet181183519144610000

TOPLIST.cz