zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. FK Benátky

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsFK Benátky
Věk18.417.9
Zkušenosti10.69.6
Energie97.895
Plat53264.925732.7
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
14Büskens Moritz19490472343189500
20Krull Marcel1859042231939600
22Preetz Reinmar1809043202779600
25James Walters181904530281010000
35Scherich Matthias19342823565510000
38Degen Jörg18341812764210000
37Rauffmann Holger1842282426529800
55Feistkorn Julius19529844969159100
60Byakin Beslan194282380812110000
63Krausse Hartmut183254372762010000

Sestava - FK Benátky

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
13Gatlinaro Geni1972174211210000
7Tarquini Ambrosi17067172320210000
21Mazzon Abbondio18016701622210000
17Cattaneo Severo194277019223510000
16Gallina Severino190246714243610000
26Buondelmonti Gavino184157020421310000
28Civetta Battista18014702040210000
25Calvacanti Severo18113147035210000
24Capriati Serafino17113227031210000
11Vidali Desiderio1746926282609100
19Franchi Xaviero1706950221305400

TOPLIST.cz