zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. FK Benátky

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsFK Benátky
Věk18.418.3
Zkušenosti10.614.3
Energie97.899.2
Plat53264.925512.7
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
14Büskens Moritz19490472343189500
20Krull Marcel1859042231939600
22Preetz Reinmar1809043202779600
25James Walters181904530281010000
35Scherich Matthias19342823565510000
38Degen Jörg18341812764210000
37Rauffmann Holger1842282426529800
55Feistkorn Julius19529844969159100
60Byakin Beslan194282380812110000
63Krausse Hartmut183254372762010000

Sestava - FK Benátky

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
13Gatlinaro Geni1972174211210000
7Tarquini Ambrosi17067172320210000
15Sigismondi Nazario193126424282610000
21Mazzon Abbondio18016701622210000
17Cattaneo Severo194277019223510000
16Gallina Severino190246714243610000
26Buondelmonti Gavino184157020421310000
28Civetta Battista18014702040210000
25Calvacanti Severo18113147035210000
24Capriati Serafino17113227031210000
1Orhanettim Baris1911133552259100

TOPLIST.cz