zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

AC Olympiques La Plata vs. MFK Dukla Banská Bystrica

Detaily sestav

Průměrné hodnotyAC Olympiques La PlataMFK Dukla Banská Bystrica
Věk17.518
Zkušenosti3.59.5
Energie10096.2
Plat39606.137865.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - AC Olympiques La Plata

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
4Nunez Valentino189718042310000
7Almirón Mauro17389222620510000
46Cetto Alfredo16453233822310000
43Klimowicz Germán16150321523310000
39Rivero Román17178221435310000
28Gelmán Rubén18243692658410000
30Da Dalt Calendria18538692466510000
10Sanchez Damián18125701869410000
29Montoya Gomez18039701868310000
24Whitton Bobby18020357370110000
20Barcos Victorio18521217070410000

Sestava - MFK Dukla Banská Bystrica

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
13Ragi Mathieu1810022535129100
21Labaye Thomas1848340281959400
38Obert Adam180864019201010000
7Pekarík Peter18186402415149200
16Snopek Kristián18388402520249100
10Soleuze Blaise1852875207279500
32Klimowicz Daniel1812171227079500
11Weiss Vladimír18221702065310000
22Stoch Miroslav18520712370510000
40Loskot František18222216968410000
34Villegas Martín183382070691310000

TOPLIST.cz