zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Bohemians Madrid vs. Olympique Marseille

Detaily sestav

Průměrné hodnotyBohemians MadridOlympique Marseille
Věk18.517.9
Zkušenosti32.210.2
Energie94.499.4
Plat4800040794.7
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Bohemians Madrid

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
22Santillán Graviel19109323205510000
5Valencia Felix18481472416139700
2Beltrametti Pio19392411621449600
15Mota Fransisco19093541518539400
18Amaya Gutierre184845224151310000
19Mesa Goncalo18359811815179100
6Alejandro Pedro18123703566108100
20Negrete Martin19314804177428500
24Sobis Sebastiao1842327717229900
23Corrales Julian192224080745210000
21Mondragón Gomez19447724767539500

Sestava - Olympique Marseille

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8St. Louis Gauthier1757730252099500
30Pires Robert18323217372810000
37Angloma Jocelyn182944926191510000
17Guerrero Paul180207722731710000
35Desailly Marcel185874024201010000
11Berger Patrick184217722741010000
20Baggio Robert18023713070810000
46Aucagne Hubert18220722570810000
5Anelka Nicolas180261874731110000
29Karembeu Christian18090402621109900
42Barthez Fabien181042041369900

TOPLIST.cz