zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

1 FC Kaiserslautern vs. *bez manazera*0826*259

Detaily sestav

Průměrné hodnoty1 FC Kaiserslautern*bez manazera*0826*259
Věk17.618.5
Zkušenosti9.421.1
Energie68.2100
Plat9149.79399.7
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - 1 FC Kaiserslautern

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Káník Jirka18726153118400
34Penshorn Ringo18262401313256400
12Ettenhoffer Hendrik18060191418277000
38Langerbein Patrick18160281938146100
19Bracher Hans-Peter1755720161457000
41Fröbel Axel1721750204924500
40Hadeler Dietrich1732043124457800
2Kohn Eckhard1821853135286900
16Diffenderffer Franz1701245164626700
33Fruhwirth Raphael1841736535226700
36Hinz Thorsten1821515575627500

Sestava - *bez manazera*0826*259

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
33Gyén Žigmund19589313310000
13Rosa Roque185523222202010000
10Páez Diego190584020303010000
9Prokhorov Fedor185491815262110000
3Avanzo Ermanno195175329222310000
1Marshall Lachlan18116502315310000
31Karas Vladislav193215126393910000
25Wittner Ondrej1813143844382010000
6Kocúr Robert191151656233510000
42Schiffer Leopold19584815212510000
8Shirokiy Alexey184491713221310000

TOPLIST.cz