zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Flota Swinoujscie vs. FC Blahová

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFlota SwinoujscieFC Blahová
Věk18.818.8
Zkušenosti23.816.5
Energie96.594.5
Plat50898.547844
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Flota Swinoujscie

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
16Januszewski Spycigniew199540315189700
6Luwacki Tomislaw19378502020198500
2Spätling Joachim19289602518289300
21Mertürk Taylan193806020404710000
14Bicukowski Korneliusz182805540241110000
4Tobolowsky Domniusz19240703770419600
34Farasiewicz Jarosław180406040601010000
12Burstzyn Zygmunt195407040623010000
20Malave Arnao191197740742910000
11Skupien Dzirżyterg19223406370139000
43Hodorowski Benedykt193344068701610000

Sestava - FC Blahová

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
45Hacaj František1910436032118900
1Hracho Lubor195916718254610000
35Vlček Dezider19387551825710000
26Petrík Matúš19292542018479500
4Kotleba Štefan1843770246849300
37Kšinant Luboš19035703571478800
11Kucharík Matúš18118477251410000
7Kosmal Denis1921723707439900
27Kormúth Filip1908950174439700
20Hodža Jozef1952470247559200
34Kulhán Viliam1942771277258600

TOPLIST.cz