zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Clube Atlético Manaus vs. FC Blahová

Detaily sestav

Průměrné hodnotyClube Atlético ManausFC Blahová
Věk18.518.6
Zkušenosti16.223.3
Energie98.491.8
Plat47559.549513.8
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Clube Atlético Manaus

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
88Menezes Gomes1911728111529300
69Pinto Santos191926117271610000
76Luiz Jonathan18494442414110000
64Leite Alexander192966118251310000
48Anderson Dalbelo1809832222819800
84Vallado Joao192139118812510000
6Leite Wendel19123764570110000
86Gentil Juliano18015793270510000
79Nicoletti Giovani1823623726719800
82Emerson Evaldo18429237973119300
70De Matos Jenilson193333071755210000

Sestava - FC Blahová

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
45Hacaj František1910436032118900
26Petrík Matúš19292542018479500
6Kumančík Martin1838345173709100
1Hracho Lubor195916718254610000
35Vlček Dezider19387551825710000
37Kšinant Luboš19035703571478800
36Keltoš Juraj19346714670466700
4Kotleba Štefan1843770246849300
46Lapšanský Martin19148702668449300
11Kucharík Matúš18118477251410000
12Licek Peter1841818756709400

TOPLIST.cz