zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Twierdza Nysa vs. FC Bayern Devils

Detaily sestav

Průměrné hodnotyTwierdza NysaFC Bayern Devils
Věk5.214.5
Zkušenosti915.9
Energie26.580.4
Plat20505.537406.3
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Twierdza Nysa

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
39Kalinski Patrycjusz19541794277419200
19Tiwontschik Jan195235083823410000
54Trzcinski Mikołaj19594712640249900

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
46Speth Denis17341702746189500
56Schuld Christof19020853570269500
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900
62Krieg Rainer184272475802410000

TOPLIST.cz