zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Paris Vintage vs. FC Bayern Devils

Detaily sestav

Průměrné hodnotyParis VintageFC Bayern Devils
Věk16.914.5
Zkušenosti35.715.9
Energie74.880.4
Plat40962.137406.3
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Paris Vintage

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
11Lizarazu Augustin17227185860209900
10Middleton Stephen19526762972488800
38Boulez Axel19393481419489500
8Tinoco Llorente19329763269429200
33Ramondou Gustave19396482024408900
24Rouaix Cesar19223742171488600
20Rico Gonzalo19024752171479300
40Malenfant Thibaut18335702264310 I1400
32Long Oscar19389412133389500
9Cusson Fabien18485411816318600

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
46Speth Denis17341702746189500
56Schuld Christof19020853570269500
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900
62Krieg Rainer184272475802410000

TOPLIST.cz