zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Polonia Warszawa vs. Hearts of Edinburgh

Detaily sestav

Průměrné hodnotyPolonia WarszawaHearts of Edinburgh
Věk17.518.5
Zkušenosti10.229.5
Energie99.3100
Plat41542.649862.2
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Polonia Warszawa

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
43Dzwonicki Chociesław178914230129600
24Mirga Jaromir183815017352210000
23Zając Cecyliusz182895020362210000
8Pilenz Woldemar183875024221810000
33Szarmach Jaromir18076501838910000
41Kapuscinski Borzysław17123603260510000
51Graniczna Bartosz1702759355859800
52Lisz Staszio17035621560610000
47Wróbel Prymityw1732560276149800
38Trafas Wiesław18522406666510000
35Jaigagewski Iwon18329406160410000

Sestava - Hearts of Edinburgh

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
33Stewart Marco1995293156710000
29Hartlin Norman184665639221710000
22Allen Jock183746234191710000
10Duncan Phil192786737232010000
4Bejan Stanislaw195536553553210000
19Cahill Brydon194316258652610000
35Grimess Lindsay181465847491310000
12Carey Will181315750611710000
2Cavendish Roy193145362685110000
39Paparelli Merlino196365059754110000
13Sharifyanov Mikhail185174463622410000

TOPLIST.cz