zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC ´s-Hertogenbosch vs. FCL Devínska Nová Ves

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC ´s-HertogenboschFCL Devínska Nová Ves
Věk17.518.4
Zkušenosti6.731.7
Energie98.8100
Plat37113.431970.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC ´s-Hertogenbosch

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
51Janssen Albert178129500169300
39Baart Renaud16460381516410000
11De Zeeuw Sylvestre1837550192349800
2Promes Loďc18286501735149900
6Vermeer Bernard17070472120410000
22Beerens Maxence18227654064510000
34De Lange Phil18124654964810000
48Faber Olivier18232573755510000
32Donk Oscar18519603761510000
18Artz Sylvain18127376060510000
38Van der Leegte Francois1712724525149700

Sestava - FCL Devínska Nová Ves

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
34Duffield Seely1892221201810000
15Štrbák Augustín189635330213310000
3Hotový Gustáv17558502217810000
7Gábor František186615130194410000
25Michálek René182605142162710000
27Rousseau Axel190597043164510000
16Sluka Roman196395950564810000
8Spevák Vladimír194236741643310000
26Bahia Gilberto193285060674010000
24Róka Adam196295157664110000
19Hornák Rudolf183214350651210000

TOPLIST.cz