zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Cerro Aconcagua vs. FC Bayern Devils

Detaily sestav

Průměrné hodnotyCerro AconcaguaFC Bayern Devils
Věk10.40
Zkušenosti15.70
Energie54.50
Plat37082.20
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Cerro Aconcagua

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Galletti Moisés193966021253110000
26Alonso Alejandro194189036652710000
20Abelairas Lautaro190279028864210000
2Nunez Emiliano191328032802610000
53Iribarren Marcos193422090782510000
52Navarro Ismael194206770702210000

TOPLIST.cz