zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Três Figos Đ₲

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsTrês Figos Đ₲
Věk17.818
Zkušenosti17.223.4
Energie9899.2
Plat50200.537406.8
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
25James Walters181904530281010000
35Scherich Matthias19342823565510000
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
62Krieg Rainer184272475802410000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
46Speth Denis17341702746189500
2Chaney Cliamain1911014421259800
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900
63Krausse Hartmut183254372762010000

Sestava - Três Figos Đ₲

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
14Ventura Miguel184873621262010000
21Alves Moisés18084322633189800
32Vítor Victor177929555149900
12Vale Luís181277023632010000
58Roma Jorge182157027662010000
8Nascimento Hugo181187236622610000
18Marcos Hélder185252674642610000
76Chaves Éder174202361611510000
5Ramos Diogo19289522326359500
23Ribeiro Cristiano182263670712910000
13Kondzaella Prudencjusz1910426224349900

TOPLIST.cz