zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Três Figos Đ₲

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsTrês Figos Đ₲
Věk17.918
Zkušenosti14.723.4
Energie9899.2
Plat51137.737406.8
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
25James Walters181904530281010000
35Scherich Matthias19342823565510000
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
69Jerratsch Helmar173441860651710000
68Seppelt Arno17522286265199600
63Krausse Hartmut183254372762010000
66Gartner Uwe17530246165169900
36Löwe Hermann1903580226229300
62Krieg Rainer184272475802410000

Sestava - Três Figos Đ₲

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
14Ventura Miguel184873621262010000
21Alves Moisés18084322633189800
32Vítor Victor177929555149900
12Vale Luís181277023632010000
58Roma Jorge182157027662010000
8Nascimento Hugo181187236622610000
18Marcos Hélder185252674642610000
76Chaves Éder174202361611510000
5Ramos Diogo19289522326359500
23Ribeiro Cristiano182263670712910000
13Kondzaella Prudencjusz1910426224349900

TOPLIST.cz