zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Anauá vs. FC Homer Milan

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC AnauáFC Homer Milan
Věk1818.5
Zkušenosti7.520.9
Energie98.688.1
Plat43545.344136
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Anauá

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
17Winstanley Eammon1911230431189900
29Vallado Émerson1859038261939700
15Anilton Martins18293501923710000
11Nunes Silveira17287321721210000
23Izecson Dias1839250221849500
27Siqueira Clemente1722170235229600
21Rincón Evandro191358028801410000
18Cardoso Alonso18127702877310000
3Cavalieri Joăo1832530548049800
43Hilton André17314216771510000
25Tiui Caio191276550852010000

Sestava - FC Homer Milan

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
49Avellino Demetrio189916234238900
27Sonnino Giordano190973719381910000
39Mena Santiago192982122202310000
15Savelli Renzo18193212723194300
24Barichello Giulio19533771574308300
57Lano Feliciano18222722372219900
40Goggi Cosimo18123741871229700
2Cantimori Biagio193191981791910000
17Montero Damiano19119228079159300
11Travanti Ruggiero193241980812410000
47Bartoccini Ottavio17386172725156500

TOPLIST.cz