zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Sporting Lisboa vs. FC Homer Milan

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Sporting LisboaFC Homer Milan
Věk1718.6
Zkušenosti13.322.3
Energie7691.3
Plat32818.945126.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Sporting Lisboa

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
1Felgueiras Éder19095592225359700
53Quaresma Stélvio1614221215348300
49Rivero Armando1603256272348300
44Guerreiro Bruno19018237987256900
43Martins Candido1748441192596400
26Grabowski Bronisad17861420545900
33De Souza Manuel1603024642047500
16Williamson Gus1722017478066200
7Riberio Luís1652128316186800
27Bastos Rúben1841026224274110000
5Gama Rebelo1632454252167600

Sestava - FC Homer Milan

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
49Avellino Demetrio189916234238900
39Mena Santiago192982122202310000
15Savelli Renzo18193212723194300
27Sonnino Giordano190973719381910000
26Citti Nunzio192157619763010000
57Lano Feliciano18222722372219900
24Barichello Giulio19533771574308300
40Goggi Cosimo18123741871229700
2Cantimori Biagio193191981791910000
17Montero Damiano19119228079159300
11Travanti Ruggiero193241980812410000

TOPLIST.cz