zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Gubernia Đ₲ vs. FC Bayern Devils

Detaily sestav

Průměrné hodnotyGubernia Đ₲FC Bayern Devils
Věk3.517.4
Zkušenosti10.816.8
Energie18.197.2
Plat8421.742509.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Gubernia Đ₲

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
26Chalány Kristián192101612123539900
43Kocúrek Boris19122411406610000

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
62Krieg Rainer184272475802410000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
72Häusl Ingo1602930434599300
46Speth Denis17341702746189500
4Montambeault Achille17801223449500
56Schuld Christof19020853570269500
70Schierenberg Dimo17236365960119700
66Gartner Uwe17530246165169900
68Seppelt Arno17522286265199600

TOPLIST.cz