zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Gubernia Đ₲

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsGubernia Đ₲
Věk17.518.3
Zkušenosti12.518.3
Energie96.689.2
Plat45543.249808.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
35Scherich Matthias19342823565510000
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
62Krieg Rainer184272475802410000
45Kempf Axel1824981266419600
46Speth Denis17341702746189500
70Schierenberg Dimo17236365960119700
72Häusl Ingo1602930434599300
68Seppelt Arno17522286265199600
71Durkheim Peter1623023454729600

Sestava - Gubernia Đ₲

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
6Celep Yasan189726014279800
81Jánošík Juraj180973918392010000
1Borshevsky Pavel1785260331510000
48Mego Karol18418792570510000
49Gažo Filip185278053581610000
55Kováč Vladislav185282379781610000
34Liška Radoslav193238039772410000
57Blažko Karol19552831670269100
40Rosina František19199602718249200
51Lonský Dušan1849249342550 I300
80Chobot Oto194174280802310000

TOPLIST.cz