zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Copacabana FC

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsCopacabana FC
Věk18.318.8
Zkušenosti10.618.5
Energie97.795.9
Plat51177.755889.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
14Büskens Moritz19490472343189500
20Krull Marcel1859042231939600
22Preetz Reinmar1809043202779600
25James Walters181904530281010000
35Scherich Matthias19342823565510000
38Degen Jörg18341812764210000
37Rauffmann Holger1842282426529800
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000

Sestava - Copacabana FC

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
58Oliveira Fábio191133003599900
54Anderson Rosinei193100652225399800
50Duarte Silvio193100682621489200
16Pedroso Sergio191967021383010000
5Ederson Luiz1829050273159500
55De Paula Luciano19049802080139500
52Renato Heurelho19322824080118000
28Reis Gladstone1852580328019900
22Basso Roberto192218048801910000
12Zappino David19218468180269900
19De Paula Luciano1902827808029800

TOPLIST.cz