zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Vostočno-češskaja kreposť vs. FC Bavori z Mnichova

Detaily sestav

Průměrné hodnotyVostočno-češskaja kreposťFC Bavori z Mnichova
Věk18.518.9
Zkušenosti23.619.5
Energie95.199
Plat51281.859162.6
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Vostočno-češskaja kreposť

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
58Semanko Andrej1912311113399100
49Oscar Pirez José193100712020369300
56Samuelsson Per-Olaf191508718803510000
46Kudláč Mikuláš19017508780409600
21Kazapov Knut18421803077119200
18Roldán Iván18098522014209000
53Caprar Tomás1822420768079300
24Neville William18010049242449700
41Bounine Petr184100522319159400
34Sabrosa Gilberto180258033801210000

Sestava - FC Bavori z Mnichova

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8Stammel Maximilian19121151211210000
15Süss Volkmar1939760292959900
29Kracht Lukas190105553826399800
25Hilgarth Herman1931025830312110000
21Hellekant Gerald190198833751210000
49Feimer Karl Heinz1923088197569800
39Rüdiger Gustav1823875217139400
14Weißlein Mark194201682911810000
17Oelbeck Patrick19026298585610000
30Kasler Dietmar191409326835110000
6Seelig Emil1951026322274110000

TOPLIST.cz