zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. FC Kungsbacka Kings

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsFC Kungsbacka Kings
Věk17.517.5
Zkušenosti16.723.2
Energie97.398.7
Plat44797.543187
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
68Seppelt Arno17522286265199600
62Krieg Rainer184272475802410000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
46Speth Denis17341702746189500
72Häusl Ingo1602930434599300
70Schierenberg Dimo17236365960119700
66Gartner Uwe17530246165169900

Sestava - FC Kungsbacka Kings

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
92Andreasson Bj166116504159700
24Adolfson Bj1776301312510000
83Alexandersson Bj17025486159189500
22Thoresson Bj18382512627249600
5Williamsson Bj180617417482410000
20Yoriksson Bj182266844662410000
95Alfredsson Bj175745027263010000
26Walfridsson Bj18220466065249900
18Zahrisson Bj183406440662410000
25Tomasson Bj180875125191610000
8Wilhelmsson Bj18130725161319900

TOPLIST.cz