zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Edinburgh City FC vs. GEOS™ Ubriaconi di Ortona

Detaily sestav

Průměrné hodnotyEdinburgh City FCGEOS™ Ubriaconi di Ortona
Věk16.59.5
Zkušenosti16.517.3
Energie90.346
Plat26144.820807.8
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Edinburgh City FC

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
14Pinola Marco1781183432210000
7Blyth Calum17573401923229900
5Crozier Haral174306015542810000
11Cook Daibhidh16422592427410000
10Reid Gareth165205522302110000
6Heinz Marek174161460522210000
17McNaughton Crawford172162268503110000
25Bayne Donovan16022513042310000
22Stirling Steel1626218172139900
9Almeida José17223701847220 I300
20McGeachy Denholm1636319281939500

Sestava - GEOS™ Ubriaconi di Ortona

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
13Laterano Venceslao19391342522519000
52Salimbeni Ottone19090412116529500
9Brugger Benjamin19325714073358800
47Notabartola Edoardo19417157473239400
21Pusterla Marcello1910413045129300

TOPLIST.cz