zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Edinburgh City FC vs. Copacabana FC

Detaily sestav

Průměrné hodnotyEdinburgh City FCCopacabana FC
Věk18.718.9
Zkušenosti5420.4
Energie9996.8
Plat49769.556412.9
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Edinburgh City FC

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
60Glogowski Witosław195228042806210000
27McGuffie Winton19110494545310000
59D Currey18023655050519800
15Grainger Prentice1931084026285410000
19Brown Goiridh1921054035245410000
38McCleery Conall185408025555610000
23McKinnon Rayburn1921103719275310000
16Higgs Darach19617168177489900
44Hodge Marc180147725606010000
18Bleakley Angus196105302924529800
21Táborský Petr19115208282519400

Sestava - Copacabana FC

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
58Oliveira Fábio1911230035810000
50Duarte Silvio193100682621479800
16Pedroso Sergio191967021382910000
5Ederson Luiz1829050273149500
54Anderson Rosinei193100652225389900
55De Paula Luciano19049802080129400
52Renato Heurelho19322824080108600
22Basso Roberto192218048801810000
12Zappino David19218468180269300
19De Paula Luciano19028278080110000
42Moura Geovanni193218049803110000

TOPLIST.cz