zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Edinburgh City FC vs. Copacabana FC

Detaily sestav

Průměrné hodnotyEdinburgh City FCCopacabana FC
Věk17.118.9
Zkušenosti28.620.4
Energie90.696.8
Plat28535.756412.9
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Edinburgh City FC

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
14Pinola Marco1781183432210000
7Blyth Calum17573401923229900
3Borthwick Caiseam175704027203610000
49Kadlec Igor180864014133810000
4Fox Bhaltair172704021243210000
5Crozier Haral174306015542810000
8Bobo Maurizio18516702060419800
10Reid Gareth165205522302110000
6Heinz Marek174161460522210000
17McNaughton Crawford172162268503110000
9Almeida José17223701847220 I300

Sestava - Copacabana FC

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
58Oliveira Fábio1911230035810000
50Duarte Silvio193100682621479800
16Pedroso Sergio191967021382910000
5Ederson Luiz1829050273149500
54Anderson Rosinei193100652225389900
55De Paula Luciano19049802080129400
52Renato Heurelho19322824080108600
22Basso Roberto192218048801810000
12Zappino David19218468180269300
19De Paula Luciano19028278080110000
42Moura Geovanni193218049803110000

TOPLIST.cz