zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. KDF Dortmund

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsKDF Dortmund
Věk3.510.4
Zkušenosti8.228.6
Energie9.152.5
Plat10556.634822.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
26Hintermeier Eckert195986116245310000
61Salomonsson Bj19325368083370 I200

Sestava - KDF Dortmund

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
16Auch Patrick19126364515310000
24Mathes Sebastian191225084876110000
23Sievert Gunter192228650835210000
20Gallego Cristóbal19234893486447700
13Rezanov Foma191244483844610000
17Troger Holger1941086421185910000

TOPLIST.cz