zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Zullu Krasnodar vs. FK Rodná Hruda

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Zullu KrasnodarFK Rodná Hruda
Věk18.518.5
Zkušenosti25.252.5
Energie98.898.3
Plat46982.359859.9
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Zullu Krasnodar

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
13Rakomin Stepan1893240342110000
16Murin Oleg183923015302010000
2Akimov Pavel184952222163010000
42Karelin Kiril194883131542810000
28Ryumin Georgi18188262214189900
44Bizony Dimitri19225861960259900
43Schelbanov Eduard19121802680279500
46Naryshkin Kantemir18229812658199700
4Alexandrei Vadim192388721663110000
41Lasovsky Rasim193282057922510000
20Zolotov Ilgiz19522227488339700

Sestava - FK Rodná Hruda

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
25Vardna Móric194104733021639900
31Mokoš Emil19025815076639400
17Krchnár Vratko1841014829204610000
16Radolský Štefan1921097230216410000
30Jánoška Koloman19119428783619500
6Melicherčík Miroslav18328467673509800
29Ivana Matěj195487150726010000
4Jež Andrej180277540734510000
22Chebeň Stanislav1912536114419900
1Kraus Eugen18388502127439900
27Mrnka Igor18218685362429700

TOPLIST.cz