zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Zullu Krasnodar vs. FK Rodná Hruda

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Zullu KrasnodarFK Rodná Hruda
Věk18.516.6
Zkušenosti25.211.5
Energie98.899.7
Plat46982.332516
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Zullu Krasnodar

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
13Rakomin Stepan1893240342110000
16Murin Oleg183923015302010000
2Akimov Pavel184952222163010000
42Karelin Kiril194883131542810000
28Ryumin Georgi18188262214189900
44Bizony Dimitri19225861960259900
43Schelbanov Eduard19121802680279500
46Naryshkin Kantemir18229812658199700
4Alexandrei Vadim192388721663110000
41Lasovsky Rasim193282057922510000
20Zolotov Ilgiz19522227488339700

Sestava - FK Rodná Hruda

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
18Vohnút Móric181043351369900
21Svitek Patrik1615532323039900
13Štastný Viliam17279244125219900
8Krajčovič Rastislav16165263026310000
19Lipovský Robert172863028222110000
14Hološko Oliver173227054472110000
11Sekáč Svatopluk16046592716310000
3Lunák Stanislav173287030582110000
23Habala Svatopluk16045532341310000
34Mulík Viktor16224267026310000
9Fischer Arnold170312270502110000

TOPLIST.cz