zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC San Mariano vs. GEOS™ Ubriaconi di Ortona

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC San MarianoGEOS™ Ubriaconi di Ortona
Věk18.618.3
Zkušenosti25.722.2
Energie99.380.5
Plat61712.840200.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC San Mariano

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
23Nesta Alessandro184975227293910000
21Iotti Carlo192966532225010000
19Tenucci Bartolo192946317263510000
39Bercovici Roberto192778231421810000
26Ponti Aloysius191297646793710000
28Sansovino Ercole191347840733010000
29Manetta Graziano194213582831810000
51Scaduto Pasquale191414484843110000
7Zola Giancarlo1852235718139200
47Goretti Isaia183227354721810000
40Garegnani Vitale189741541410000

Sestava - GEOS™ Ubriaconi di Ortona

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
27Trinci Amer17751153128200
13Laterano Venceslao19391362522528500
26Pitzi Angelo18588161720118700
52Salimbeni Ottone19090412116527300
18Matteotti Andrea1828622211987600
9Brugger Benjamin19325724073366700
39Avogadro Ulberto1832367236567700
25Giangaleazzo Umberto1852463266498900
34Busto Giovanni1742364374829100
55Tedaldo Arnaud19522227679417700
47Notabartola Edoardo19417157474258200

TOPLIST.cz