zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Sparta Rotterdam BV vs. GEOS™ Ubriaconi di Ortona

Detaily sestav

Průměrné hodnotySparta Rotterdam BVGEOS™ Ubriaconi di Ortona
Věk16.518.3
Zkušenosti21.222.2
Energie94.680.5
Plat24853.540200.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Sparta Rotterdam BV

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
49Rozendaal Alexandre16622010389200
24Broerse Valentin16347361937610000
16Meerdink Edouard17172222122399200
17Castalen Ambroise1532420211349900
8Kramer Emeric18284171741469900
6Bot Fernand16225542627199900
20Brama Emile17415503048437500
22Loovens Gabriel1621664202069400
14Redan Ian1624125503699200
26Sneijder Thibaut16514192860610000
11Bouma Flavien18427236460479900

Sestava - GEOS™ Ubriaconi di Ortona

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
27Trinci Amer17751153128200
13Laterano Venceslao19391362522528500
26Pitzi Angelo18588161720118700
52Salimbeni Ottone19090412116527300
18Matteotti Andrea1828622211987600
9Brugger Benjamin19325724073366700
39Avogadro Ulberto1832367236567700
25Giangaleazzo Umberto1852463266498900
34Busto Giovanni1742364374829100
55Tedaldo Arnaud19522227679417700
47Notabartola Edoardo19417157474258200

TOPLIST.cz