zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

GEOS™ Ubriaconi di Ortona vs. Židenický SK 1913

Detaily sestav

Průměrné hodnotyGEOS™ Ubriaconi di OrtonaŽidenický SK 1913
Věk18.318.5
Zkušenosti22.221.4
Energie80.599.6
Plat40200.54783.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - GEOS™ Ubriaconi di Ortona

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
27Trinci Amer17751153128200
13Laterano Venceslao19391362522528500
26Pitzi Angelo18588161720118700
52Salimbeni Ottone19090412116527300
18Matteotti Andrea1828622211987600
9Brugger Benjamin19325724073366700
39Avogadro Ulberto1832367236567700
25Giangaleazzo Umberto1852463266498900
34Busto Giovanni1742364374829100
55Tedaldo Arnaud19522227679417700
47Notabartola Edoardo19417157474258200

Sestava - Židenický SK 1913

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
4Zakopal Kryštof1959140232910000
26Brejcha Michael192581218123610000
30Srnka Radovan194531513212210000
18Jiránek Gabriel195551712172410000
27Karásek Radim183571412161010000
3Balajka Bohumír19395714153410000
10Slavík Otakar194176011124510000
9Čajka Jaromír18418561916910000
11Hubka Šimon17518153932210000
23Vondrák Radek18012163340210000
21Jágr Oldřich19234572712229600

TOPLIST.cz