zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

HH Ultima Venezia vs. Reegolts Tarragona CF

Detaily sestav

Průměrné hodnotyHH Ultima VeneziaReegolts Tarragona CF
Věk18.718.5
Zkušenosti18.925.6
Energie93100
Plat42595.911806.9
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - HH Ultima Venezia

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
40Calvino Marcello1910524332189100
18Cetta Alonso19392263124108300
35Dibello Benedetto19495273630248600
5Fasoli Alberto1808917312468800
30Mantegna Innocenzio19016794260389300
34Belcaro Ernesto19314832661429500
4Bernardi Goffredo1853087194369500
39Testa Patrizio1901979315269400
11Jaconelli Arnaldo1832016745669800
29Macchi Gioachino195191881754210000
10Vitti Virgilio195181876691010000

Sestava - Reegolts Tarragona CF

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Kaiser Steffen1971103152810000
24Taillefer Philibert18481282123610000
16Risueňo Luis193633721215010000
11Iglesias Hugo191725026365310000
19Lambert Didier18388213017410000
6Soliz Arias180136018372510000
15Lira Joel194196010435110000
29Martil Garacia19496020373310000
10Ramón Gutirre18115602129210000
4Donant Fernando191133160522610000
2Rangel Enrique18516126145410000

TOPLIST.cz