zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Reegolts Tarragona CF vs. Piast Gliwice

Detaily sestav

Průměrné hodnotyReegolts Tarragona CFPiast Gliwice
Věk18.518
Zkušenosti25.619.2
Energie100100
Plat11806.921227.7
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Reegolts Tarragona CF

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Kaiser Steffen1971103152810000
24Taillefer Philibert18481282123610000
16Risueňo Luis193633721215010000
11Iglesias Hugo191725026365310000
19Lambert Didier18388213017410000
6Soliz Arias180136018372510000
15Lira Joel194196010435110000
29Martil Garacia19496020373310000
10Ramón Gutirre18115602129210000
4Donant Fernando191133160522610000
2Rangel Enrique18516126145410000

Sestava - Piast Gliwice

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
2Piudak Olimpiusz1642122501210000
41Orlowski Wiesław199851424261210000
40Wojnar Dzirżyterg195921620221110000
50Holowycz Czścibor195943524132110000
1Knofski Wiaczesław182345114423710000
38Koslacz Franciszek192224826475710000
12Skrowaczewski Sylwester184265523543010000
30Dzdieicz Egidiusz17315532053310000
29Bombolczyk Błażej17018165454310000
17Szkudlarz Spycigniew18418156765610000

TOPLIST.cz