zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Karpaty vs. Reegolts Tarragona CF

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC KarpatyReegolts Tarragona CF
Věk18.518.5
Zkušenosti17.525.6
Energie100100
Plat10892.611806.9
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Karpaty

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
6Chrvala Ivan198112355710000
15Ilavský Milan182721221231310000
25Šimek Belo181472111324210000
13Svat Jaroslav191275171516710000
24Kiš Juraj18371221720710000
12Mikuláš Svatopluk190147925113010000
3Sasko Boris181157717172810000
8Ševčík Jaromír190178219163210000
23Stacho Marián18524691224610000
16Mullen Aulay184222770313110000
17Slezák Radek194312168342910000

Sestava - Reegolts Tarragona CF

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Kaiser Steffen1971103152810000
24Taillefer Philibert18481282123610000
16Risueňo Luis193633721215010000
11Iglesias Hugo191725026365310000
19Lambert Didier18388213017410000
6Soliz Arias180136018372510000
15Lira Joel194196010435110000
29Martil Garacia19496020373310000
10Ramón Gutirre18115602129210000
4Donant Fernando191133160522610000
2Rangel Enrique18516126145410000

TOPLIST.cz