zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

Zbrojovka Brno vs. Reegolts Tarragona CF

Detaily sestav

Průměrné hodnotyZbrojovka BrnoReegolts Tarragona CF
Věk17.518.5
Zkušenosti2.325.6
Energie100100
Plat5502.411806.9
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - Zbrojovka Brno

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
34Pípal Roman18449251713510000
36Kastelán Denis185126345210000
6Krejčík Lubomír17141261014210000
28Jirků Kamil17036261531210000
51Holota František18111174140210000
22Arnošt Ota17225174126210000
32Hrbek Martin18420461938210000
49Václavík Emil18312481632210000
24Nekvapil Ludvík17314134230210000
47Šafránek Ivo18515482532210000
1Nebojsa Daniel17445321218210000

Sestava - Reegolts Tarragona CF

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
7Kaiser Steffen1971103152810000
24Taillefer Philibert18481282123610000
16Risueňo Luis193633721215010000
11Iglesias Hugo191725026365310000
19Lambert Didier18388213017410000
6Soliz Arias180136018372510000
15Lira Joel194196010435110000
29Martil Garacia19496020373310000
10Ramón Gutirre18115602129210000
4Donant Fernando191133160522610000
2Rangel Enrique18516126145410000

TOPLIST.cz